Predslov

Milí Horováci,

 

každá škola by mala informovať svojich žiakov, učiteľov, zamestnancov a rodičov o svojom dianí, o akciách, súťažiach a novinkách. Práve školský časopis je na to ako stvorený. Preto sme sa rozhodli znovuzrodiť školský časopis pod názvom Horovinky.

Je to obrovská šanca práve pre Vás. Ak radi píšete, tvoríte či kreslíte, tak neváhajte. Prezentujte seba, svoju prácu, svojich rodičov a v neposlednom rade svoju – našu školu.

Prázdniny sú dávno za nami. Ostali visieť priklincované našimi spomienkami, novými priateľstvami, krásnymi fotografiami. Leto sa ukrylo za čoraz ťažšie mračná, za padajúce lístie, za vädnúce hlávky slnečníc...... Nesmúťte, pretože mohli by ste púšťať šarkanov v lete? Mohli by ste oberať jabĺčka v zime, keď im konáre ustieľa sneh? Určite nie. Len jeseň nám ponúka tieto krásy. Predsa len v jeseni sa dá hádzať do veľkých kôp pestrofarebného opadaného lístia.

A len v jeseni si môžete prečítať prvé číslo Horoviniek a vstúpiť tak do nového školského roka 2015/2016 s čo najlepšími cieľmi. Tak hor sa do toho ..... :-)

 

Vaša šéfredaktorka 

Mgr. Katarína Rabajdová 

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Katarína Rabajdová

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre